Організація

ГРОМАДСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ “СИНЕРГІЯ XXI”

Ми – одна з небагатьох організацій в Одеському регіоні, звернувшись в яку, малий, середній і великий бізнес, а також початкуючі підприємці зможуть знайти інвесторів або партнерів, отримати багатопрофільну консультацію, пройти навчання.

НАШІ ЦІЛІ:

Розробка, впровадження і супровід інвестиційних проектів і відповідної нормативно-правової документації, спрямованих на стійкий економічний розвиток Одеського регіону, зростання добробуту і комфортного проживання людини із залученням громадськості, суб’єктів господарської діяльності, внутрішніх і зовнішніх інвесторів, в координації з громадськістю, органами регіональної влади і місцевого самоврядування.

НАШІ ЗАВДАННЯ ДЛЯ ВАШОГО БІЗНЕСУ:

Залучення і розміщення інвестицій.

Розвиток і масштабування.

Навчання (консультування) і допомога.

 

ОО”Синергія” виконує роль модератора між іноземними, вітчизняними інвесторами і підприємцями, діючими виробництвами, а також органами влади Одеської області, гарантуючи інвестору отримання різного типу інформації та адекватних засобів ефективного спілкування . Забеспечення підготовки та реалізації інвестиційних проектів за існуючими стандартами.

Ми зацікавлені в просуванні Одеського регіону і України на міжнародній арені, в підвищенні обізнаності  економічної ситуації і тенденції міста і області, в підтримці прямих іноземних інвестицій і створення інвестиційної карти регіону . Сприянні діалогу приватного капіталу та підприємницької ініціативи з метою створення комфортного середовища для розвитку приватного сектора і економічного зростання