Головна

ВИ ПЛАНУЄТЕ ІНВЕСТУВАТИ В ОДЕСЬКИЙ РЕГІОН?

Одеська область найбільша по площі з усіх інших областей України. Вона унікально розташована. На півночі і Сході граничить з Виницкой, Кіровоградською і Миколаївською областями, омивається водами Чорного моря, з виходами на ЄС на заході – з Молдовой, на Півдні – з Румунією.

Область має міжнародний морський вихід з чотирма основними морськими портами і трьома річковими, які розташовані на перетині найважливіших міжнародних водних шляхів (Дунай, Дністер і так само Дніпро). Обслуговує міжнародні транзитні потоки.

У структурі промислового виробництва регіону найбільшу питому вагу мають харчова, хімічна і нафтохімічна промисловість, чільне місце належить машинобудівному комплексу. Функціонують підприємства по виробництву металорізальних верстатів, ковальсько-пресового устаткування. У структурі виробництва товарів народного споживання частка продовольчих товарів становить 48%.

Головне природне багатство області – її земельні ресурси, що представлені переважно чорноземними грунтами. У поєднанні з теплим степовим кліматом вони формують високий агропромисловий потенціал регіону (в області понад 2,5 млн. Га сільськогосподарських угідь).

Сьогодні Одеська область є одним з самих інвестиційно-привабливих регіонів України. Існує багато чинників, що впливають на залучення інвестицій в регіон. Найважливішою для зручності роботи інвесторів є розвинена інфраструктура, близькість до межі, підготовлені території, які можна використати під реалізацію інвестиційних проектів.

Співробітники галузевих комітетів нашого об’єднання допоможуть Вам знайти найкращі пропозиції, зустрітися з потрібними людьми і зробити найбільш вигідні вкладення.

Разом ми зможемо більше.